Detský fusak premium - autá

Detský fusak premium - autá

MA967 Na Sygn

Nový produkt

Detský fusak premium - autá, vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a navrhnutý podľa najnovších módnych trendov.

Produkt už nie je skladom


84,20 €

Doprava kuriérom

len 2,90 €

Doprava zadarmo

nad 80 €

Vrátenie tovaru

do 14 dní od prevzatia

Viac informácií

Teplý, pohodlný a úplne nepremokavý detský fusak Premium pre gondolu, autosedačku, kočík alebo sánky.

Fusak Premium je dokonalý od prvých dní života, je dlhý 85 cm. Upevnený pomocou dvoch jazdcov najvyššej kvality, aby ste mohli termoreguláciu oddeliť spodnú časť fusaku alebo dať špinavé topánky dole, môžete tiež vybrať celú hornú časť fusaku.

Tento fusak je plne odolný proti vetru a vode, napriek tomu je priedušný. 

Má až 10 otvorov pre päťbodové pásy, takže je vhodný pre väčšinu kočíkov a autosedačiek. 

Horná časť má prišitý silný elastický pás, a to ako v časti kapucne , tak aj v poťahu dieťaťa. Po odstránení gumy môžeme dieťa ešte lepšie chrániť pred chladom a vetrom.

Prémiový fusak má široké prešívanie, vďaka čomu je v kočíku ešte lepší. Je šitý z mäkkej a príjemnej na dotyk nepremokavej, pevnej látky. Vnútorná strana je vyrobená z nádherného mäkkého zamatu. Uprostred vyplnené antialegickou, silikónovou netkanou textíliou, ktorá poskytuje dieťaťu teplo. Zamatová tkanina je ideálny materiál, je mimoriadne jemný a zároveň veľmi odolný. Inovatívna technológia dvojitej väzby z extrémne tenkých polyesterových vlákien poskytuje tento fantastický efekt. 

Mäkká kožušina je upevnená pomocou diskrétnych gombíkov a je ju možné kedykoľvek odstrániť. Špičkový fusak premium je možné kombinovať s rôznymi výrobkami našej kolekcie.

Pre mamu a oca odporúčame rukavice a rukávniky na madlo kočíka.   

Tiež funguje skvele v podobe štýlového darčeku pre malých priateľov našich priateľov a akúkoľvek inú príležitosť. Určené pre batoľatá vo veku 0-18 mesiacov.

Rozmery: 47 x 85 cm (+/- 2 cm)  


Zloženie: nepremokavá látka - 100% polyamid, druhá strana je úžasne mäkký zamat.  

Výplň: antialegická, priedušná silikónová netkaná textília 400 g/m2, ktorá nemení svoju štruktúru počas prania a použitia. Vnútorná náplň je prišitá do vonkajšej látky, takže sa počas použitia a praní nehýbe.

Spôsob prania: pranie pri 30°C, nepoužívajte v sušičke.