Modrý dojčiaci vankúš v tvare C - tropic

Modrý dojčiaci vankúš v tvare C - tropic

MA159 Tropic

Nový produkt

Dojčiaci vankúš v tvare C - v modrej farbe tropic, vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a navrhnutý podľa najnovších módnych trendov.

Produkt už nie je skladom


32,60 €

Doprava kuriérom

len 2,90 €

Doprava zadarmo

nad 80 €

Vrátenie tovaru

do 14 dní od prevzatia

Viac informácií

Dojčiaci vankúš v tvare C - v modrej farbe tropic

Neuveriteľne mäkký vankúš - C na kŕmenie uvoľňuje chrbát a znižuje napätie krku a dieťaťu dáva zmysel pre blízkosť a bezpečnosť. Tvar C tiež pracuje ako podpora pre dieťa, keď sa učí sedieť, alebo pre väčšie dieťa ako obrovský, plyšový vankúš. Pre mamu je tiež veľkou podporou pre unavené nohy alebo ako podložka pre uloženie notebooku.
Jedna strana vankúša je vyrobená z najkvalitnejšej bavlny, ktorá nestráca svoje vlastnosti aj po opakovanom praní, druhá z úžasne mäkkej plyšovej minky. Vankúš upevnený s bezpečným zipsom sa ľahko odstráni z vankúša a môže sa dať vyprať. Vnútro je vyplnené antialergickým silikónom, ktorý poskytuje jemnosť a pružnosť. Dokonalo sa prispôsobuje tvaru.   
Rozmery: 50 x 65 cm (+/- 2 cm)
Zloženie: 100% bavlna najvyššej kvality s certifikátom OEKO-TEX 100 triedy I. Odtlačok na bavlnu nemení farby ani po opakovanom praní. Originálny fleece a minka s hmotnosťou 400 g/m2. Minka a bavlna sú perfektne vzájomne zladené.
Náplň: plnený antialergickým, priedušným silikónom, ktorý dáva elastickosť a nemení štruktúru počas prania a použitia.
Metóda prania: prať pri teplote 30°C, nepoužívajte v sušičke.

Špecifikácia
MateriálBavlna