Čierny dojčiaci vankúš v tvare C - nočné kvety

Čierny dojčiaci vankúš v tvare C - nočné kvety

MA950 Night Flowers

Nový produkt

Dojčiaci vankúš v tvare C - v čiernej farbe nočné kvety, vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a navrhnutý podľa najnovších módnych trendov.

32,60 €

Doprava kuriérom

len 2,90 €

Doprava zadarmo

nad 80 €

Vrátenie tovaru

do 14 dní od prevzatia

Viac informácií

Dojčiaci vankúš v tvare C - v čiernej farbe nočné kvety

Neuveriteľne mäkký vankúš - C na kŕmenie uvoľňuje chrbát a znižuje napätie krku a dieťaťu dáva zmysel pre blízkosť a bezpečnosť. Tvar C tiež pracuje ako podpora pre dieťa, keď sa učí sedieť, alebo pre väčšie dieťa ako obrovský, plyšový vankúš. Pre mamu je tiež veľkou podporou pre unavené nohy alebo ako podložka pre uloženie laptopa.
Jedna strana vankúša je vyrobená z najkvalitnejšej bavlny, ktorá nestráca svoje vlastnosti aj po opakovanom praní, druhá z úžasne mäkkej plyšovej minky. Vankúš upevnený s bezpečným zipsom sa ľahko odstráni z vankúša a môže sa dať vyprať. Vnútro je vyplnené antialergickým silikónom, ktorý poskytuje jemnosť a pružnosť. Dokonalo sa prispôsobuje tvaru.    

Rozmery: 50 x 65 cm (+/- 2 cm)

Zloženie: 100% bavlna najvyššej kvality s certifikátom OEKO-TEX 100 triedy I. Odtlačok na bavlnu nemení farby ani po opakovanom praní. Originálny fleece a minka s hmotnosťou 400 g/m2. Minka a bavlna sú perfektne vzájomne zladené.

Náplň: plnený antialergickým, priedušným silikónom, ktorý dáva elastickosť a nemení štruktúru počas prania a použitia.

Metóda prania: prať pri teplote 30°C, nepoužívajte v sušičke.
Nežehliť!

Špecifikácia
MateriálBavlna