Choose a searcher ×

Lôžkoviny 

Lôžkoviny

Posteľná bielizeň pre deti, ktorá je v sortimente nášho internetového obchodu, bude spĺňať požiadavky najnáročnejších rodičov. Je vyrobená z antialergických, certifikovaných a bezpečných bavlnených vlákien pre detskú pokožku, ktoré zaisťujú perfektnú termoreguláciu, pohodlie a pocit príjemného úkrytu. A čo viac, nestráca svoj šarm ani počas inte...

Posteľná bielizeň pre deti, ktorá je v sortimente nášho internetového obchodu, bude spĺňať požiadavky najnáročnejších rodičov. Je vyrobená z antialergických, certifikovaných a bezpečných bavlnených vlákien pre detskú pokožku, ktoré zaisťujú perfektnú termoreguláciu, pohodlie a pocit príjemného úkrytu. A čo viac, nestráca svoj šarm ani počas intenzívneho používania, udržiava jemnosť, výrazné vzory a farby. Okrem toho, že spĺňa praktické a úžitkové hodnoty, upúta zaujímavým dizajnom, ktorý vytvára atraktívny priestor na spanie. Je k dispozícii v možnostiach s alebo bez náplne, v rôznych veľkostiach a farbách na výber. Sme presvedčení, že lôžkoviny ponúkané pre malé deti im poskytnú krásne sny.
Kúpou niekoľkých verzií si môžete byť istí, že nikdy nevyčerpáte čerstvé posteľné prádlo pre svoje dieťa, aj keď bude niekoľkokrát za sebou choré a niektoré sa zašpiní. Budete môcť prať vaše vankúše každých pár dní bez obáv, že ich nebudete mať dosť. Aj v zime, keď všetko schne dlhšie.

Lôžkoviny 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 175 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 175 položiek