Choose a searcher ×

Detské hračky 

Detské hračky

Chceme robiť deťom radosť už od raného veku, pričom si zároveň pamätáme, že ich bezpečnosť a rozvoj sú rovnako dôležité. Rodičia, ktorí nám dôverujú si môžu byť istí, že naše výrobky sú šetrné k životnému prostrediu a odolné, majú jedinečný charakter a zároveň rozvíjajú zmysly, učia a zabávajú, sú vyrobené z prírodných materiálov a bez akýchkoľv...

Chceme robiť deťom radosť už od raného veku, pričom si zároveň pamätáme, že ich bezpečnosť a rozvoj sú rovnako dôležité. Rodičia, ktorí nám dôverujú si môžu byť istí, že naše výrobky sú šetrné k životnému prostrediu a odolné, majú jedinečný charakter a zároveň rozvíjajú zmysly, učia a zabávajú, sú vyrobené z prírodných materiálov a bez akýchkoľvek škodlivých látok. Naše hračky sú tiež starostlivo vyhotovené a dôkladne leštené, preto sú príjemné na dotyk a bezpečné. Našou inšpiráciou je ľudové umenie a príroda. Tvoríme pre vás a pre seba, pretože vieme, čo je dobré pre deti!
Vyvíjame maximálne úsilie, aby naše výrobky boli najvyššej kvality a preto všetky vyrobené hračky spĺňajú normy EÚ (značka CE) a požiadavky na bezpečnosť hračiek. Používame iba bezpečné, netoxické farby, laky a oleje, ktoré tiež spĺňajú normu EN 71. Produkty pochádzajú z najkvalitnejšieho tvrdého dreva od dodávateľov z lesného hospodárstva v súlade s požiadavkami Európskej únie. Hračky nie sú vyrobené pásovo, sú to malé umelecké diela.

Detské hračky 

Zobrazených 1 - 24 z 24 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 24 položiek