Choose a searcher ×

Detské hračky 

Detské hračky

Radosť už od raného veku môže ísť ruka v ruke s rozvojom schopností bábätka a s bezpečnosťou. Môžete si byť istí, že naše výrobky sú šetrné k životnému prostrediu a odolné. Majú jedinečný charakter a zároveň rozvíjajú zmysly, učia a zabávajú. Sú vyrobené z prírodných materiálov a bez akýchkoľvek škodlivých látok. Naše hračky sú tiež starostlivo ...

Radosť už od raného veku môže ísť ruka v ruke s rozvojom schopností bábätka a s bezpečnosťou. Môžete si byť istí, že naše výrobky sú šetrné k životnému prostrediu a odolné. Majú jedinečný charakter a zároveň rozvíjajú zmysly, učia a zabávajú. Sú vyrobené z prírodných materiálov a bez akýchkoľvek škodlivých látok. Naše hračky sú tiež starostlivo vyhotovené a dôkladne leštené, preto sú príjemné na dotyk a bezpečné. Našou inšpiráciou je ľudové umenie a príroda. Tvoríme, pretože vieme, čo je dobré pre deti!

Vyvíjame maximálne úsilie, aby naše výrobky boli najvyššej kvality a preto všetky vyrobené hračky spĺňajú normy EÚ (značka CE) a požiadavky na bezpečnosť hračiek. Používame iba bezpečné, netoxické farby, laky a oleje, ktoré tiež spĺňajú normu EN 71. Produkty pochádzajú z najkvalitnejšieho tvrdého dreva od dodávateľov z lesného hospodárstva v súlade s požiadavkami Európskej únie. Hračky nie sú vyrobené pásovo, sú to malé umelecké diela.

Detské hračky 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 51 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 51 položiek