Choose a searcher ×

Sukne 

Sukne

Sukňa je jedným z najviac ženských a súčasne univerzálnych prvkov dámskeho oblečenia, čo nám umožňuje vytvárať akékoľvek zostavy. V súčasnosti máme úplnú slobodu pri výbere šatníka. Móda sa vyvinula spolu so zmenami v zvykoch a životnom štýle. Jedným z prvkov odevov, ktoré sprevádzali ženy, bola vždy táto slávna časť oblečenia - jej transformáci...

Sukňa je jedným z najviac ženských a súčasne univerzálnych prvkov dámskeho oblečenia, čo nám umožňuje vytvárať akékoľvek zostavy. V súčasnosti máme úplnú slobodu pri výbere šatníka. Móda sa vyvinula spolu so zmenami v zvykoch a životnom štýle. Jedným z prvkov odevov, ktoré sprevádzali ženy, bola vždy táto slávna časť oblečenia - jej transformácia spočívala nielen v zmene formy, ale predovšetkým v strate dĺžky. Modely, ktoré sa objavili na mólach pred niekoľkými desiatkami rokov, nikdy nevyšli ani nevýjdu z módy. Vďaka tomu si môžeme teraz kúpiť a nosiť rôzne modely - klasické aj rozmanité.
Správny výber je u nás jednoduchý a príjemný. Každá z nás už asi viac menej vie, aký model na nás vyzerá najlepšie. Pre čo najlepšie dosiahnutie postavy hrušky sú jednoduché modely v tvare písmena A, na presýpacie hodiny sú vhodné priliehavé sukne, a na obdĺžnik sú vhodné strihy bombúľ, ktoré opticky zaoblia príliš úzke boky. Ženy s postavou písmena T by si mali zvoliť plisované sukne alebo sukne s volánmi na vyrovnanie proporcií tela. Samozrejme, všetky potrebné dĺžky a štýly sukní nájdete v našom internetovom obchode.

Sukne 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 71 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 71 položiek