Choose a searcher ×

Drevené kolísky 

Drevené kolísky

Vaše dieťa sa má každú chvíľu narodiť? Toto je jeden z najkrajších okamihov v živote rodiča. Je to tiež čas, keď na vás padne veľa emócií ... Láska, šťastie, vzrušenie, ale aj neistota a obavy sa všetky pretočili do jedného. Každý rodič miluje svoje dieťa viac ako život a chce pre neho to najlepšie - je to prirodzené. Mnoho z nich si preto kladi...

Vaše dieťa sa má každú chvíľu narodiť? Toto je jeden z najkrajších okamihov v živote rodiča. Je to tiež čas, keď na vás padne veľa emócií ... Láska, šťastie, vzrušenie, ale aj neistota a obavy sa všetky pretočili do jedného. Každý rodič miluje svoje dieťa viac ako život a chce pre neho to najlepšie - je to prirodzené. Mnoho z nich si preto kladie otázku: „Budem môcť dať svojmu dieťaťu to najlepšie?“ Rodič, určite si uvedomuješ, že život tohto maličkého stvorenia je teraz v tvojich rukách. Teraz budujete základ, na ktorom sa vaše dieťa bude rozvíjať dnes, zajtra a po ďalšie roky zdravo a správne. Ako postaviť tento základ vedome a zodpovedne? Ako vytvoriť správne podmienky pre vývoj dieťaťa v prvých dňoch jeho života?

Jedným z prvkov, ktoré vytvárajú tieto podmienky, je kolíska, ktorá zodpovedá prirodzeným potrebám vášho dieťaťa a podporuje jeho vývoj v prvých dňoch života. Vyberte si kolisku Dreamer ak chcete využiť potenciál svojho dieťaťa od útleho veku a zabezpečiť mu najlepší možný vývoj. Tiež ak vám záleží na bezpečnosti vášho drobca, kolíska je totiž vyrobená z prírodných, hypoalergénnych materiálov. Kolíska Dreamer vám bude slúžiť minimálne 7 rokov.

Drevené kolísky 

Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek
Zobrazených 1 - 9 z 9 položiek