Vytvorili sme obchod pre budúce a súčasné mamičky a tiež pre ich deti. Chceli sme, aby boli naše výrobky pohodlné, šité z najkvalitnejších tkanín, originálne a navrhnuté v súlade so súčasnými trendmi. Od začiatku sme sa snažili byť verní týmto uzneseniam. Chceme, aby sa naši zákazníci cítili v produktoch pohodlne a bezpečne. Koniec koncov, deti a mamičky si to zaslúžia najviac.

Každá matka je predovšetkým žena, takže v našom obchode nájdete aj módu pre každú z vás. Najnovšie trendy, kvetinové vzory a minimalistické prvky BASIC sú témy, s ktorými žijeme každý deň. V novom vydaní ponúkame úžasné športové oblečenie. Nudným outfitom hovoríme jednoznačne nie!

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu unikátnych produktov pre deti a dospelých. Medzi našimi produktmi nájdete niečo pre klasikov aj pre tých, ktorí majú radi odvážnejšie farby a kombinácie vzorov.

Zameriavame sa predovšetkým na najvyššiu kvalitu, vďaka ktorej sú naše výrobky mimoriadne trvanlivé. Najvyššou kvalitou nie je len starostlivé vyhotovenie, ale predovšetkým použitie látok a materiálov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Všetky použité tkaniny, výplne a nite sú certifikované OEKO-TEX 100 alebo BEZPEČNÉ PRE DETI. Nepremokavé fólie a iné plastové prvky používané v našom príslušenstve neobsahujú ftaláty alebo BPA.

Chceme robiť deťom radosť už od raného veku, pričom si zároveň pamätáme, že ich bezpečnosť a rozvoj sú rovnako dôležité. Všetky naše výrobky sú ekologické a trvanlivé, majú jedinečný charakter a zároveň rozvíjajú zmysly, učia a zabávajú, sú vyrobené z prírodných materiálov a bez akýchkoľvek škodlivých látok.

Naše hračky sú tiež starostlivo vyhotovené a dôkladne leštené, preto sú príjemné na dotyk a bezpečné. Našou inšpiráciou je ľudové umenie a príroda. Používame iba bezpečné, netoxické farby, laky a oleje, ktoré spĺňajú normu EN 71. Produkty pochádzajú z najkvalitnejšieho tvrdého dreva od dodávateľov z lesného hospodárstva v súlade s požiadavkami Európskej Únie. Hračky nie sú vyrobené pásovo, sú to malé umelecké diela.