Choose a searcher ×

Bundy  

Bundy

Štýlové bundy a kabáty boli obľúbené u žien, ktoré sa starajú o ich vzhľad už dlhé roky. Každá z nás má vo svojom šatníku niekoľko kabátov a búnd - od jarných plášťov až po teplé bundy na zimu. V závislosti od typu postavy si môžete vybrať dlhý plášť, ktorý zoštíhli postavu alebo krátku bundu, ktorá bude veľkolepým doplnkom každodenných štylizác...

Štýlové bundy a kabáty boli obľúbené u žien, ktoré sa starajú o ich vzhľad už dlhé roky. Každá z nás má vo svojom šatníku niekoľko kabátov a búnd - od jarných plášťov až po teplé bundy na zimu. V závislosti od typu postavy si môžete vybrať dlhý plášť, ktorý zoštíhli postavu alebo krátku bundu, ktorá bude veľkolepým doplnkom každodenných štylizácií.
Medzi kabátmi na jar špeciálne odporúčame klasické plášte s jedným radom gombíkov, viazané opaskom - zdôraznia ženské tvary a pomáhajú maskovať nedokonalosti postavy. Ak chcete vyčnievať z davu, vyberte si krátku ramonesku s dekoratívnym zapínaním a vybíjaním alebo džínsovú bundu s farebnými nášivkami.
Na každodenné nosenie odporúčame praktické, dlhé parky s kapucňou, so zrolovanými rukávmi a s vreckami. Práve oni nás najlepšie chránia pred dažďom alebo vetrom. V chladnejších dňoch si môžete vybrať krátku prešívanú bundu so zipsom vo veľmi originálnych a výrazných farbách.
Zimná bunda musí byť nielen štýlová, ale aj teplá a skvelá na ochranu pred mrazom, snehom a chladným vetrom.

Bundy  

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 731 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 731 položiek