Choose a searcher ×

Dojčiace svetre a mikiny 

Dojčiace svetre a mikiny

Každá matka vie, že hlad môže chytiť dieťa naozaj v akejkoľvek situácii - obchod, park, klinika, kancelária. Neexistujú žiadne nevhodné miesta na kŕmenie vášho dieťaťa. Niektoré ženy nemajú problém s čiastočným odhalením na verejnom priestranstve, ale pre niektoré je to niekedy dosť trapné. Ak ste jednou z týchto žien, nemusíte sa obávať - máme ...

Každá matka vie, že hlad môže chytiť dieťa naozaj v akejkoľvek situácii - obchod, park, klinika, kancelária. Neexistujú žiadne nevhodné miesta na kŕmenie vášho dieťaťa. Niektoré ženy nemajú problém s čiastočným odhalením na verejnom priestranstve, ale pre niektoré je to niekedy dosť trapné. Ak ste jednou z týchto žien, nemusíte sa obávať - máme pre vás to pravé. Naše mikiny, svetre, roláky a kardigány majú na hrudi malé, na prvý pohľad neviditeľné zipsy. Vďaka tomu môžete rýchlo vytiahnuť prsník von bez toho, aby ste museli dávať pozor na každého okolo seba a vyhrňovať si blúzku.
Boli vyrobené z jemného a príjemného úpletu. Veľmi dobre absorbujú vlhkosť, takže sa v nich nepotíte. Dôležité je, že naše oblečenie je pre Vás aj vaše dieťa bezpečné.

Dojčiace svetre a mikiny 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 92 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 92 položiek