Choose a searcher ×

Dámske čižmy 

Dámske čižmy

Čižmy - aká by bola jesenná/zimná sezóna bez vysokých čižiem siahajúcich až po kolená alebo dokonca nad kolená? Čižmy na stĺpiku budú počas chladného počasia perfektné a čižmy nad kolená budú vyzerať krásne v outfite so ženskými šatami v štýle boho. Stabilný opätok je zárukou komfortu, preto si vyberajte topánky na stĺpiku a každý deň si užijete...

Čižmy - aká by bola jesenná/zimná sezóna bez vysokých čižiem siahajúcich až po kolená alebo dokonca nad kolená? Čižmy na stĺpiku budú počas chladného počasia perfektné a čižmy nad kolená budú vyzerať krásne v outfite so ženskými šatami v štýle boho. Stabilný opätok je zárukou komfortu, preto si vyberajte topánky na stĺpiku a každý deň si užijete fascinujúcu štylizáciu.
Čižmy sú nepopierateľným favoritom jesenných štylizácií. Klasický členkový zvršok chráni pred chladom a vyzerá skvele, keď je kombinovaný s nohavicami s dĺžkou po členky. V tejto kategórii nájdete topánky na vysokých aj nízkych podpätkoch. Na uliciach budú dominovať živočíšne motívy a lakovaná koža, preto vo vašom šatníku takéto modely nemôžu chýbať. Čižmy na podpätku dokonale zoštíhľujú siluetu a zároveň sú mimoriadne pohodlné! Oplatí sa venovať pozornosť aj obuvi s mäkkým, ponožkovým zvrškom - tento model je ideálny pre zostavy so šatami a mini sukňami.

Dámske čižmy 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 238 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 238 položiek