Choose a searcher ×

Dojčiace pyžamá 

Dojčiace pyžamá

Noc je pracovný čas pre dojčiacu matku. Najmä ihneď po narodení dieťaťa, dokonca aj v noci, budete kŕmiť aspoň každé 3 hodiny. Stabilizačný proces laktácie je čas, keď vaše prsia budú citlivé. Najlepšie sa budete cítiť vo voľných, prírodných materiáloch. Aby ste si zaistili plný komfort, mali by ste si zaobstarať pohodlné a veľmi praktické košie...

Noc je pracovný čas pre dojčiacu matku. Najmä ihneď po narodení dieťaťa, dokonca aj v noci, budete kŕmiť aspoň každé 3 hodiny. Stabilizačný proces laktácie je čas, keď vaše prsia budú citlivé. Najlepšie sa budete cítiť vo voľných, prírodných materiáloch. Aby ste si zaistili plný komfort, mali by ste si zaobstarať pohodlné a veľmi praktické košieľky na kojenie. Modely na spanie sú vyrobené z mäkkých a pružných materiálov, ktoré sú príjemné na pokožku a dokonale sa prispôsobia telu a poskytujú správne podmienky na odpočinok. Oblečenie zostáva extrémne praktické, pokiaľ ide o jeho hlavnú funkciu. Vďaka voľnému strihu vám umožňuje cítiť sa slobodne a zároveň uľahčuje dojčenie. Vďaka starostlivo vyrobenému prešitiu stačí nakloniť látku tak, aby sa dieťa prisalo na prsiach. Košele majú tiež užitočné vrecko, ktoré určite pomôže pri vykonávaní rôznych opatrovateľských činností - napríklad umožnia dočasné uskladnenie obrúskov alebo plienok.
Nočné košele na kojenie boli šité z vysoko kvalitného materiálu, bavlny od poľského výrobcu. Najväčšou výhodou vysoko kvalitného materiálu je to, že po mnohých praniach si zachová svoj tvar a kvalitu. A to je dôležité, pretože dojčenie vás bude sprevádzať mnoho mesiacov, a možno aj rokov. Okrem pohodlných nočných košieľ ponúkame v našej ponuke aj univerzálne ležérne tričká a elegantné kojenecké blúzky. V dostupnej ponuke dámy nájdu aj blúzky s krátkymi a dlhými rukávmi, tričká s grafikou a elegantné oblečenie pre mamičky.

Dojčiace pyžamá 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 167 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 167 položiek