Choose a searcher ×

Tehotenské nohavice 

Tehotenské nohavice

Tehotenstvo je čas, kedy sa vaše telo rýchlo mení. Tradičné nohavice sa začínajú zužovať a spôsobovať nepríjemné pocity. Starostlivosť o svoje vlastné zdravie a blaho vášho dieťaťa stojí za to, aby ste si vybrali oblečenie, ktoré poskytne maximálnu slobodu a pohodlie. Materské nohavice obsahujú širokú škálu strihov, ktoré môžete ľahko prispôsobi...

Tehotenstvo je čas, kedy sa vaše telo rýchlo mení. Tradičné nohavice sa začínajú zužovať a spôsobovať nepríjemné pocity. Starostlivosť o svoje vlastné zdravie a blaho vášho dieťaťa stojí za to, aby ste si vybrali oblečenie, ktoré poskytne maximálnu slobodu a pohodlie. Materské nohavice obsahujú širokú škálu strihov, ktoré môžete ľahko prispôsobiť meniacim sa tvarom.
Naša ponuka dokazuje, že ako tehotná sa nemusíte vzdať atraktívneho vzhľadu a štýlových kúskov. Náš sortiment zahŕňa módne tehotenské nohavice na každú príležitosť. Pracujete v kancelárii a potrebujete niečo elegantné? Alebo možno idete na elegantnú večeru, alebo len uprednostňujete klasický vzhľad? Stavte na cigaretový strih. Rady by ste zdôraznili nohy? Vyberte si rúrkové nohavice. A ak si predovšetkým ceníte voľnosť a slobodu - dajte na teplákové materské nohavice.

Tehotenské nohavice 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 63 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 63 položiek