Choose a searcher ×

Tehotenská móda 

Tehotenská móda

To, čo odlišuje naše kolekcie a spôsobí, že niekedy získaváme srdcia dám (a priestor v ich skrini), je charakter našich produktov, ktoré nenápadne zdôraznia ženský šarm a krásu tehotenských tvarov. Boli časy, keď oblečenie pre budúce mamičky pripomínalo vyduté uniformy. V súčasnej dobe sú blúzky, šaty, sukne a nohavice, ktoré šijeme trendy a šik...

To, čo odlišuje naše kolekcie a spôsobí, že niekedy získaváme srdcia dám (a priestor v ich skrini), je charakter našich produktov, ktoré nenápadne zdôraznia ženský šarm a krásu tehotenských tvarov. Boli časy, keď oblečenie pre budúce mamičky pripomínalo vyduté uniformy. V súčasnej dobe sú blúzky, šaty, sukne a nohavice, ktoré šijeme trendy a šik - originálny dizajn, sofistikované formy a zaujímavé riešenia. Neustále rozširujeme našu ponuku, no dnes, bez ohľadu na to, či žena oceňuje originálnosť, sofistikovanú eleganciu alebo jednoducho hľadá pohodlie, určite u nás nájde niečo pre seba. Naše modely sú kvintesenciou ženskosti, preto sa každá budúca matka vďaka nim bude cítiť naozaj krásna, ženská a pôvabná - v každom štýle!
Naše modely sú vďaka špeciálnym strihom, používaným technológiám a vysoko kvalitným materiálom s vysokým obsahom elastanu veľmi pohodlné, praktické a funkčné. Nielen, že v priebehu tehotenstva z mesiaca na mesiac, centimeter za centimetrom, sa perfektne prispôsobia meniacej sa postave, sú ideálne aj niekoľko týždňov po pôrode, než sa matka vráti do stavu a hmotnosti pred tehotenstvom. A čo viac, veľa našich blúziek a šiat má riešenia, ktoré - určite - potešia dojčiace matky.

Tehotenská móda 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 437 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 437 položiek