Choose a searcher ×

Tehotenské tuniky 

Tehotenské tuniky

Počas tehotenstva sa mení nielen ženské telo. Naše potreby sa tiež menia. Normálne oblečenie nestačí, pretože začne tlačiť na brucho. A nie je pre budúcu matku nič dôležitejšie ako pocit pohodlia a pocit bezpečia, najmä pokiaľ ide o bezpečnosť dieťaťa. Ideálnou odpoveďou na potreby žien, ktoré očakávajú dieťa, je tehotenská tunika, ktorá voľne o...

Počas tehotenstva sa mení nielen ženské telo. Naše potreby sa tiež menia. Normálne oblečenie nestačí, pretože začne tlačiť na brucho. A nie je pre budúcu matku nič dôležitejšie ako pocit pohodlia a pocit bezpečia, najmä pokiaľ ide o bezpečnosť dieťaťa. Ideálnou odpoveďou na potreby žien, ktoré očakávajú dieťa, je tehotenská tunika, ktorá voľne obopína brucho a neobmedzuje ho žiadnym spôsobom.
Materské tuniky sú univerzálne a všestranné. Môžete ich nosiť na nohaviciach alebo na legínach. S nimi môžete vytvoriť štylizácie na rôzne príležitosti - viac či menej oficiálne. Každá tehotenská tunika sa perfektne prispôsobí meniacej sa postave, pričom vám umožní pekne zdôrazniť rastúce bruško. Funguje tiež dobre po pôrode, skôr ako sa mladá mama vráti do starej formy a postavy.

Tehotenské tuniky 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 28 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 28 položiek