Choose a searcher ×

Tehotenské blúzky 

Tehotenské blúzky

Materská blúzka je veľmi univerzálny a všestranný odev pre budúcu matku. Funguje skvelo s nohavicami aj sukňami. Je vhodná na každodenné a vychádzkové štylizácie. Vďaka tomu môžete vytvoriť zaujímavé zostavy do práce, na prechádzku, stretnutie s priateľom alebo elegantnú večeru. Materské blúzky sú kvintesenciou ženskosti a funkčnosti. Bez ohľadu...

Materská blúzka je veľmi univerzálny a všestranný odev pre budúcu matku. Funguje skvelo s nohavicami aj sukňami. Je vhodná na každodenné a vychádzkové štylizácie. Vďaka tomu môžete vytvoriť zaujímavé zostavy do práce, na prechádzku, stretnutie s priateľom alebo elegantnú večeru. Materské blúzky sú kvintesenciou ženskosti a funkčnosti. Bez ohľadu na to, či ste na začiatku tehotenstva alebo tesne pred pôrodom, budete sa v nich cítiť atraktívne.
Naše blúzky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu ležia pekne na ženskej postave a poskytujú veľký komfort. Vďaka špeciálnym strihom sa dokonale prispôsobujú meniacej sa postave a rastúcemu bruchu. Odporúčame jednofarebné tehotenské blúzky a najluxusnejšie potlače sezóny. Široká škála návrhov vám umožňuje vybrať si model, ktorý zodpovedá vášmu individuálnemu štýlu a vkusu.

Tehotenské blúzky 

na stranu
Zobrazených 1 - 24 z 74 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 74 položiek